Karty
podarunkowe

Nie musisz mieć przy sobie gotówki ani karty płatniczej, żeby cieszyć się ofertą Arhelanu.

Zależy nam na pełnym zadowoleniu klientów, dlatego rozszerzyliśmy dostępne opcje płatności o Karty przedpłacone Arhelanu  oraz bony podarunkowe.

Karty przedpłacone - przekonaj się sam!

Karty Arhelanu stanowią alternatywny, bardzo wygodny sposób na zrobienie zakupów w jednym ze sklepów sieci. Wykonane z wytrzymałego materiału będą Ci służyć długi czas. Możesz je wielokrotnie doładowywać, nie musisz wydawać całej kwoty na raz, a przy płaceniu możesz sprawdzić saldo swojej karty. Sprawdź TU regulamin. 

Co to jest karta przedpłacona?

Karta przedpłacona  to karta płatnicza, której użycie wymaga wcześniejszego zasilenia środkami pieniężnymi. Można ją wykorzystywać do robienia zakupów bezpośrednio w sklepie Arhelan. To o wiele wygodniejsze i bezpieczniejsze niż gotówka.

Kto może ubiegać się o kartę przedpłaconą Arhelan?

Karta jest dedykowana dla pracowników firm, jako jedna z form benefitów oferowanych przez pracodawcę. Karty może więc uzyskać jedynie przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą.

Jak nabyć kartę?

W celu uzyskania karty należy dzwonić  pod numer telefonu 85 730 20 03 lub wysłać wiadomość e-mail na sekretariat@arhelan.pl

Zrób
niespodziankę

Podaruj kartę komuś z rodziny i pozwól mu cieszyć się bogatą ofertą Arhelanu.

Masz wybór
 

Z kartą podarunkową w kieszeni każdy sklep Polskiej Sieci Arhelan stoi przed Tobą otworem. Ponieważ promujemy odpowiedzialną postawę, nie możesz za nią kupić papierosów i alkoholu.

Doceń
pracowników

Chcesz premiować zaangażowanie za dobrą pracę? Karta podarunkowa Arhelanu to doskonałe narzędzia podnoszące motywację Twoich podwładnych.

Dodatkowe informacje
Szybka realizacja

zapewniamy szybką realizację zamówień,
opcję odbioru ustalasz samodzielnie

Dogodne płatności

proponujemy korzystne formy
i terminy płatności.

Jak nabyć kartę?

zadzwoń pod numer telefonu

85 730 20 03 lub wyślij wiadomość

na adres sekretariat@arhelan.pl

Drogi Użytkowniku!
Ciasteczka z kawą smakują najlepiej!