Oferta pracy na stanowisku:

Trener wewnętrzny - owoce i warzywa

Opis
stanowiska

Arhelan to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się od ponad 25 lat sieć sklepów spożywczych. Działamy w województwach podlaskim, warmińsko-mazurskim, lubelskim oraz mazowieckim. W naszej firmie pracuje ponad 1500 osób. Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą.

Twoje
obowiązki
Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania stoisk owocowo-warzywnych
Szkolenie pracowników z zakresu standardów obsługi klienta, ekspozycji asortymentu oraz przestrzegania wymogów sanitarnych
Kontrolowanie utrzymania obowiązkowego asortymentu owocowo-warzywnego w zgodzie ze standardami firmy w tym zakresie
Bezpośrednia współpraca z liderami obszaru owoce i warzywa, kierownikami sklepów, kierownikami operacyjnymi regionów oraz działem zakupów w obszarze realizacji planów sprzedaży oraz jakości asortymentu owocowo-warzywnego
Oczekiwania
od kandydata
Znajomość funkcjonowania wysp owocowo-warzywnych (jakość asortymentu owocowo-warzywnego, ekspozycja, obsługa, czystość, sprzedaż)
Znajomość przepisów prawa i norm handlowych w zakresie owoców i warzyw
Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w sieciach handlowych w obszarze owoce i warzywa
Doświadczenie w szkoleniu lub wdrażaniu pracowników
Czynne prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie
Możemy Ci
zaoferować
Pracę w dużej, stabilnej firmie o kapitale polskim o ugruntowanej pozycji na rynku
Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników
Narzędzia pracy w tym samochód służbowy
Dostęp do benefitów sportowych, ubezpieczenia grupowego oraz funduszu socjalnego
Możliwości rozwoju w strukturach firmy
Przeszkolenie z obsługi systemu komputerowego
Wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki
Pozostałe
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W ZWIĄZKU Z REKRUTACJĄ W SKLEPIE SIECI ARHELAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Drogi Użytkowniku!
Kawa Tchibo Exclusive Mielona
500g