Oferta pracy na stanowisku:

Specjalista ds. rozliczeń handlowych

Opis
stanowiska

Arhelan to polska, dynamicznie rozwijająca się od 30 lat sieć sklepów spożywczych. Działamy w województwach podlaskim, warmińsko-mazurskim, lubelskim oraz mazowieckim. Zatrudniamy ponad 1700 osób

Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą

Chętnie podejmujemy współpracę z osobami niepełnosprawnymi.

Twoje
obowiązki
Prowadzenie obsługi handlowej kontrahentów
Przygotowywanie zestawień i rozliczeń dotyczących kontrahentów
Przygotowywanie kompletniej dokumentacji w zakresie współpracy z poszczególnymi kontrahentami
Prowadzenie rejestrów umów, aneksów i porozumień współpracujących kontrahentów
Oczekiwania
od kandydata
Wykształcenie o profilu ekonomicznym
Terminowe realizowanie zadań
Umiejętność pracy pod presją czasu
Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
Samodzielność w pracy, zdolność szybkiego uczenia się oraz skrupulatność
Możemy Ci
zaoferować
umowę o pracę na zastępstwo
atrakcyjne wynagrodzenie
ciekawą pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
interesującą i samodzielną pracę
kartę Multisport, ubezpieczenie NNW, kartę rabatową na zakupy w naszej sieci
Pozostałe
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W ZWIĄZKU Z REKRUTACJĄ W SKLEPIE SIECI ARHELAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
Drogi Użytkowniku!