Oferta pracy na stanowisku:

Specjalista ds. BHP

Opis
stanowiska

Arhelan to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych.
Działamy od ponad 26 lat w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim i lubelskim. W naszej firmie pracuje ponad 1600 pracowników. Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą.

Twoje
obowiązki
współorganizowanie i współkontrolowanie bezpieczeństwa w całej organizacji w zakresie BHP
współtworzenie regulaminów i procedur dotyczących procesu pracy i jego środowiska na poszczególnych stanowiskach i w organizacji
sporządzanie oceny i analiz ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja
przeprowadzanie szkoleń bhp
nadzór nad przestrzeganiem zasad oraz przepisów BHP
budowanie świadomości, opracowywanie i nadzorowanie programów oraz działań kształtujących właściwą postawę pracowników w zakresie bezpieczeństwa pracy
prowadzenie dokumentacji powypadkowej oraz udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy
realizacja działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy w spółce
zgłaszanie potencjalnych zagrożeniach na stanowiskach pracy, nadzór nad sprawnością urządzeń technicznych pod względem bhp i p. poż
uczestniczenie w sporządzaniu całościowego raportu zawierającego aktualny stan bezpieczeństwa i higieny pracy
zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie BHP w organizacji
Oczekiwania
od kandydata
wykształcenie kierunkowe z zakresu BHP
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży spożywczej
znajomość przepisów BHP, ppoż. i prawa pracy, umiejętność wykorzystywania ich w praktyce
gotowość do podjęcia pracy na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
obsługa pakietu MS Office
komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie, samo motywacja
dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista
czynne prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie
mile widziane uprawnienia ppoż. i instruktora pierwszej pomocy
Możemy Ci
zaoferować
pracę w dużej, stabilnej firmie o kapitale polskim i ugruntowanej pozycji na rynku
zatrudnienie na umowę o pracę, terminowość w wypłacaniu wynagrodzenia
narzędzia pracy: telefon, laptop
dostęp do benefitów sportowych, ubezpieczenia grupowego oraz funduszu socjalnego
możliwości rozwoju w strukturach firmy
przeszkolenie z obsługi systemu komputerowego
wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki
Pozostałe
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W ZWIĄZKU Z REKRUTACJĄ W SKLEPIE SIECI ARHELAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Drogi Użytkowniku!
Kawa Tchibo Exclusive Mielona
500g