Oferta pracy na stanowisku:

Praca na wakacje

Opis
stanowiska

Szukasz pracy na wakacje?

Posiadasz aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną?

Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie 🙂

Arhelan to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się od ponad 25 lat sieć sklepów spożywczych. Działamy w województwach podlaskim, warmińsko-mazurskim, lubelskim, mazowieckim. Zatrudniamy ponad 1500 osób

Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą

Twoje
obowiązki
Sprawdzanie terminów ważności produktów
Zachowanie właściwej ekspozycji towaru na sali sprzedaży
Udzielanie klientom informacji odnośnie oferty handlowej
Obsługa kasy fiskalnej oraz klientów, zgodnie ze standardami firmy
Dbanie o wizerunek sklepu, czystość i porządek
Oczekiwania
od kandydata
Ukończone co najmniej gimnazjum bądź ośmioletnia szkoła podstawowa
Nieukończone 30 lat
Motywacja i chęć do pracy
Dyspozycyjność do pracy na minimum miesiąc
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Umiejętność pracy w zespole
Posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do ich wyrobienia
Możemy Ci
zaoferować
Szkolenie stanowiskowe
Zatrudnienie w oparciu o umowę absolwencką
Uczciwe i jasne zasady zatrudnienia
Możliwość dostosowania czasu pracy
Terminowość w wypłacaniu wynagrodzenia
Szkolenie z obsługi kasy fiskalnej
Pozostałe
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W ZWIĄZKU Z REKRUTACJĄ W SKLEPIE SIECI ARHELAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Drogi Użytkowniku!
Kawa Jacobs Cronat Gold rozpuszczalna
200g