Oferta pracy na stanowisku:

Księgowa/ Księgowy

Opis
stanowiska

Arhelan to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się od ponad 25 lat sieć sklepów spożywczych. Działamy w województwach podlaskim, warmińsko-mazurskim, lubelskim, mazowieckim. Zatrudniamy ponad 1500 osób

Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą

Twoje
obowiązki
Sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
Księgowanie dokumentów kosztowych
Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów
Pomoc w przygotowaniu deklaracji VAT, JPK
Bieżące monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i ustawie o rachunkowości
Pomoc w przygotowywaniu raportów na potrzeby firmy
Współpraca z innymi pracownikami zespołu
Współudział w zamykaniu miesiąca/ roku
Oczekiwania
od kandydata
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT)
Znajomość rachunkowości i zasad księgowania
Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
Bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole
Samodzielność, inicjatywa, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Możemy Ci
zaoferować
Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego
Świadczenia pracownicze: karty rabatowe dla pracowników i ich rodzin, bony świąteczne, karta Multisport
Pozostałe
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W ZWIĄZKU Z REKRUTACJĄ W SKLEPIE SIECI ARHELAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Drogi Użytkowniku!
Kawa Family mielona TCHIBO
500g