Witamy na stronie sieci ARHELAN

 Firma Arhelan została założona w 1991 roku w Bielsku Podlaskim przez Helenę, Mirosława, Mirosławę oraz Arkadiusza Burzyńskich. W pierwszych  latach istnienia główną działalnością była sprzedaż hurtowa produktów spożywczych. W 1995 roku powstał pierwszy market w Bielsku Podlaskim. W  następnych latach sukcesywnie otwierane były kolejne placówki na terenie woj. podlaskiego. W 2007 roku działalność handlowa została poszerzona na woj. warmińsko-mazurskie, a w 2018 na województwo mazowieckie. 

 Obecnie sieć Arhelan posiada 85 marketów w 48 miejscowościach w których zatrudnionych jest już ponad 1500 pracowników. Dzięki własnemu magazynowi  centralnemu mamy możliwość oferowania klientom towarów atrakcyjnych cenowo. Ilość pozycji asortymentowych z zakresu artykułów spożywczych, chemii  gospodarczej oraz produktów przemysłowych waha się w granicach między 10 - 20 tyś w zależności od wielkości sklepu.

Sieć Arhelan to nie tylko markety spożywcze, ale również sklepy z Alkoholami Świata, w których oferujemy herbatę w wielu wyszukanych smakach, duży wybór kaw na wagę oraz alkohole z różnych zakątków świata.

 Od początku swojej działalności firma Arhelan postawiła na zaspokajanie potrzeb klientów poprzez oferowanie klientom produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach oraz dbałość o miłą, profesjonalną obsługę. Staramy się, aby lokalizacje naszych marketów były jak najbliżej osiedli mieszkaniowych, zapewniając tym samym komfort codziennych zakupów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wciąż udoskonalamy akcje promocyjne, aby informacja o najniższych cenach dotarła do jak najszerszej rzeszy klientów.

 Od 2010 roku rokrocznie znajdujemy się w gronie Diamentów Forbesa, czyli krajowych przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość.
 

Co roku jesteśmy również wyróżniani w rankingu Gazele Biznesu organizowanym przez Puls Biznesu dołączając tym samym do elitarnego klubu najdynamiczniej rozwijających się firm.

Mamy nadzieję, iż codzienne zakupy w sklepach sieci Arhelan będą dla Państwa ciekawym doświadczeniem i przyjemnością.