Kierownik Handlowy Kategorii / Kupiec

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

Kluczowe zadania na stanowisku:

- zarządzanie wyznaczonymi kategoriami
- utrzymywanie i rozwój kontaktów z dostawcami
- analiza rynku i poszukiwanie nowych produktów i dostawców z uwzględnieniem strategicznych celów firmy
- skuteczne negocjowanie i re – negocjowanie cen i warunków współpracy
- efektywne zarządzanie procesem zakupowym
- planowanie dostaw do magazynów
- zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw
- optymalizacja procesów w oparciu o nowoczesne narzędzia i metody zarządzania zakupami

Oczekujemy:

- wykształcenia wyższego kierunkowe
- min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku - wymóg konieczny
- znajomości branży FMCG- wymóg konieczny
- wysoko rozwiniętych kompetencji negocjacyjnych i analitycznych
- dobrej znajomości i obsługi pakietu MS Office
- odpowiedzialności, samodzielności, dobrej organizacji pracy, wysokich kompetencji interpersonalnych oraz kultury biznesowej

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

- stabilne zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość opracowania i wdrażania własnych pomysłów
- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
- odpowiedzialne i ciekawe wyzwania
- aktywny udział w tworzeniu nowych rozwiązań
- świadczenia pracownicze: karty rabatowe dla pracowników i ich rodzin, bony świąteczne, karta Multisport

Brzmi interesująco?
Zaaplikuj. Nasz proces rekrutacyjny jest bardzo krótki.

Jeśli jesteś zainteresowany ogłoszeniem, wypełnij formularz aplikacyjny lub wyślij CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą APLIKUJ
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 691 550 589

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.