Młodszy specjalista ds. kadr

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

Twoje zadania:

- obsługa kadrowa pracowników
- administrowanie dokumentacją pracowniczą związaną ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia (umowy cywilnoprawne, umowy z pracownikami tymczasowymi)
- rozliczanie czasu pracy
- wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowym
- sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadrowej

Idealny kandydat posiada:

- wykształcenie wyższe lub średnie (administracyjne, prawnicze, ekonomiczne lub pokrewne)
- mile widziane praktyczne doświadczenie w obsłudze kadrowej lub ukończony kurs z zakresu obsługi kadrowo-płacowej
- znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych
- znajomość zasad rozliczania czasu pracy
- znajomość przepisów o pracownikach tymczasowych - mile widziana
- umiejętność czytania przepisów prawnych
- bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu Excel
- pozytywne nastawienie do pracy
- dobrą organizacja pracy, odpowiedzialność i inicjatywa, wielozadaniowość
- umiejętność pracy w zespole

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- ciekawą pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju zawodowego
- kartę Multisport
- ubezpieczenie NNW
- kartę rabatową na zakupy w naszej sieci
- transport z Białegostoku do Bielska Podlaskiego (w razie potrzeby)

Zapraszamy do aplikowania również osoby niepełnosprawne.

Jeśli jesteś zainteresowany ogłoszeniem, wypełnij formularz aplikacyjny i wyślij CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą APLIKUJ
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 691 550 589

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.